Kafe ve Pastane yönetim sistemi

Pastane veya Kafeterya sahibi iseniz işletme tipinize özel çözümlerimiz tam size göre

Üretim ve reçetelendirme

Satışa hazırlamış olduğunuz tüm ürünlerin maliyetini ve stok takibini yapabilirsiniz

Tezgah satışı ve takibi

Pastane tarzı işletmerin tezgah satışları mevcuttur ve bu alandaki satışların raporlamalarınin ayrı takip edilmesi mümkündür.

Vardiya ve Kasa

Vardiya sistemi ile çalışan işletmeler kasiyerlerin vardiya takibini ve kasa işlemlerini ayrı görebilir ve takip edebilir.

Tablet veya El terminal kullanımı ile işletmenize ayrıcalık katabilirsiniz. Buna ek olarak Yazıcı çıktılarınızı da Tablet cihazlarınızdan görebilirsiniz.

Özel sipariş alımlarınızı veya Özel günler için rezervasyon takibinizi yapabilirsiniz.İşletmenizin gelecek günlerde ki organizasyonlarını bu şekilde planlayabilirsiniz.

İster Online çalışma sistemi isterse local çalışma sistemi kullanın fark etmez tüm verileriniz iki şekilde de tek merkezde birleşir.

Abeja Cloud sistem kullanan işletmeler anlık olarak internet üzerinde tüm şubelerini birbirine bağlar ve server alt yapı maliyetlerinden kurtulur.

Merkezi yönetim

Tek merkezden tüm işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz ve verileriniz tek merkezde toplanır.

7/24 saat çalışma şekli

24 saat işleyen işletmeler vardiya takibi yaparak hem kasiyerlerini hemde gün sonu takibini yapabilir.

Bonus ve İndirim uygulaması

Merkezi online sistem olan bonus ve indirimi sistemini hızlı satış modelinde de kullanabilirsiniz.

Satış bekletme

Hızlı satış sisteminde satış bekletebilir ve daha sonra bekleyen satışı çağırıp devam edebilirsiniz.

Neler yapabileceksiniz ..!

Terazi ve Barkod okuyucu ile satış kullanımı

Terazi ile tanımlı olan bayrak kodlarına göre ister adet ister kilo ile olan etiketleri Barkod cihazından okutarak hızlı satış yapabilirsiniz.Okumayan barkodları manuel olarak dokunmatik ekrandan veya klavye yardımı ile girebilir ve satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Belir gün ve zaman dilimlerinde kampanya hazırlama

Promosyon ve Kampanya modülü ile istediğiniz kadar kampanya veya indirim taımlayabilirsiniz.Her işletme için farklı zamanlarda farklı ürünler için promosyon Düzenleyebilir ve tek merkezden bütün operasyonlarınızı idare edebilirsiniz.

Kasa yoğunlu olan işletmelerde kasa önünde ki personel in mobil cihaz ile sipariş alımı

Kasa yoğunluğu olan işletmelerde kasa önünde sıra bekleyen müşterilerin siparişlerini alabilirsiniz. Bunun için kasa önündeki personelinize bir mobil terminal veya tablet cihazı verebilir ve bu cihaz yardımı ile sipariş almasını sağlayarak kasa önü müşteri yoğunluğunu gidermiş olursunuz.

Tek cihaz ile iki ayrı programı kullanımı

Restoran ve Fast Food lisanslaması olan cihazda aktif olan geçiş butonları ile programlar arasında hızlı geçiş yapabilir ve siparişleriniz alabilirsiniz.

Menü de olan ürünlerin satışını geçici olarak pasif yapmak

Yetkisi olan personel pasif görünmesini istediğiniz ürünü menü den arama yaparak bulur ve pasif yapabilir.Daha sonra bu ürün tekrar satışa çıkacak ise aynı şekilde ürün bularak aktif yapar ve menü de bu ürün satış ekranında artık satılabilir olur.

Personel giriş çıkış takibi ve raporlaması

Program login ekranında bulunan personel giriş çıkış kısmından bunu yapabilirsiniz. Personel ilk geldiği an ve son çıkış yaptığı anda buradan kod veya kart çekimi yapabilir. Bu bilgileri telefonunuzdan anlık takip edebilirsiniz.