İşletmenizi dünyanın her yerinden mobil cihazınız ile takip edebilirsiniz

App Store ve Google Play den uygulamamızı indirin ve işletmelerinizi tek ekrandan online olarak inceleyin.

Pano ekranı ve grafik yapısı

Anlık olarak tüm işletmeleriniz pona da görsel ve rakamsal olarak görüntülenir. Bir önceki güne göre satışlarınız arasındaki farkı inceliyebilirsiniz.

Easy to learn and use platform

Raporlar ekranı ve detayları

İşetmeniz için gerekli olan bilgileri raporlar ekranında ki ayrı tip raporlamız ile görebilirsiniz. Her bir rapor kendi içinde ayrı detay verir ve önceki günlere göre mukayese yapmanıza imkan sağlar.

Offline mode

Restoran

Restoran & Paket servis ve Fast Food daki yapılan satış toplamları

Her restoranda kullanılan çalışma şekline tipine uygun olarak ayrı satış toplamlarını görebilirsiniz.Önceki günlerin aynı vaktinde oranla anlık olarak bilgi alabilir analiz yapabilirsiniz.

Full mobility

Tahsilat bilgilerinizin tiplere göre grafik dağılımı

Yapılmış olan tahsilat tiplerine göre grafik ve miktarsal olarak kasa durumunuzu kontrol edersiniz.Restorandaki o an açık olan masa toplamını görebilirsiniz.Bunlara ek olarak aynı ekran da garson satış dağılımlarınızı da takip edebilirsiniz.

Offline mode

Sebepler ve açıklamaları

Kullanıcı yetisine bağlı olarak kullanılan indirim , silme , ikram gibi işlerinizi ve hangi kullanıcını yapmış olduğunu raporlayabilirsiniz. Daha önceden tanımlanmış sabit sebeplere ek olarak kullanıcı not girişi ile yapılan işlemlerin neden ve ne için yapıldığını daha detaylı takip edersiniz.

Siparişlerin detayları ve gruplandırılması

Verilen filtreye göre işletmenizde ki tüm siparişleri liste şeklinde görebilir , siparişleriniz de indirim , yuvarlama veya servis hizmeti varsa bunları tek tuş yardımı ile ayrı olarak filitreler ve inceleyebilirsiniz.

Gün sonu Z-Raporu

Her gün sonun kapanışında yeni gün açılmadan size yazıcınızdan bir z rapor kağıdı çıkar , Fakat işletmenizde olmadığınız hallerde bu raporu online olara aynı biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Siparişlere göre masa ve kişi sayı ortalaması

Restoranınızda ki verimlilik ölçütü için en önemli bilgilerden birisi mutlak olarak kaç kişinin geldiği bilgisidir.Buna ek olarak kaç kişi geldi ve kişi başı ortalama ne kadarlık sipariş verdiği de bilinmelidir. Kişi ye ve masa lara göre ortamala ne kadarlık ödeme yapıldığını bilmek verimliliğiniz için önemlidir.