Restoran yönetim sistemi

Masaya servis yapan işletmeler Dokunmatik Pos veya el terminali ile sipariş takiplerini yapabilirler

Masa grup tanımlama

Abeja Restoran Modülü kullanarak sınırsız sayıda masa ve masa gurubu tanımlayabilirsiniz.

Garson ve Yetkilendirme

Garsonlar yetkilerine göre kendi masa gruplarını görebilir ve sadece kendi masa gruplarına sipariş alabilir.

Menü ve Fiyat tanımlama

İstenilen sayıda menü tanımlaması yapabilir ve her menü için ayrı fiyat listesini kullanabilirsiniz.

Masaya sipariş alımında Kişi sayısı girerek gün içinde restoranınızda kaç kişi yemek yemiş ve ortalama kişi başı yenilen yemek tutarını raporlayabilirsiniz.

İşletmenizdeki verimliliği takip edebilmek için mobil raporlama ile restoranınızın toplam sipariş sayısını ve masalara göre ortalama hesap dağılım toplamlarını görebilirsiniz.

Dilediğiniz kadar restoran veya şube sahibi olabilirsiniz ve cep telefonunuzdan tümünü anlık olarak takip edebilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun App Store veya Google Play den Mobil raporlama programını indirerek işletmenizi cep telefonunuz veya tablet cihazınız ile anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

Ödeme Tipleri

İstediğiniz kadar ödeme tipi tanımlayabilir ve sipariş tahsilatlarınızı bu ödeme yöntemleri ile yapabilirsiniz.

Masa Hareketleri

Verilen yetkilere göre masa işlemlerinizde indirim - ikram - Silme ve iade yaptırabilir ve bunları raporlayabilirsiniz.

Alt Masa

Bir masa içinde istenilen kadar alt masa yaratabilir ve her bir alt masa için ayrı hesap yazdırma ve ödeme alma işlemlerini yapabilirsiniz.

Masa Kapatma ve ödeme

Ödeme tiplerine göre parçalı ödeme alabilir veya hesabı bir müşterinin carisine yazabilirsiniz.

Neler yapabileceksiniz ..!

Çoklu şube ve departman tanımlaması ve her şube için ayrı menü seçimi

İstenilen kadar Şube ve Departman tanımları yapabilir ve her şube için ayrı menü tanımlayabilirsiniz. Buna ek olarak her menü için birden çok fiyat tanımaları yaparak aynı menü de başka zamanlarda farklı fiyat kullanımı yapabilirsiniz.

Cihaz veya Garsonlara göre yazıcı çıktılarını yapılandırması

Ürünlerin yazıcı çıktılarını her cihaza veya her garson için ayrı yapılandırabilirsiniz. Ayrıca Tek ürün için de yazıcı belirleyebilir ve sadece bu ürünün başka bir noktadan çıktısını sağlayabilirsiniz. Yazıcı gurupları tanımlayarak tanımladığınız gruba ait ürünlerin tamamını belirlediğiniz bir yazıcıdan çıkartabilirsiniz.

Terazi ve Barkod okuyucu ile satış kullanımı

Terazi ile tanımlı olan bayrak kodlarına göre ister adet ister kilo ile olan etiketleri Barkod cihazından okutarak hızlı satış yapabilirsiniz.Okumayan barkodları manuel olarak dokunmatik ekrandan veya klavye yardımı ile girebilir ve satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Personel giriş çıkış takibi ve raporlaması

Program login ekranında bulunan personel giriş çıkış kısmından bunu yapabilirsiniz. Personel ilk geldiği an ve son çıkış yaptığı anda buradan kod veya kart çekimi yapabilir. Bu bilgileri telefonunuzdan anlık takip edebilirsiniz.

Satış anında menü de olmayan bir ürünün satışı

İsteğe bağlı olarak aktif edebileceğiniz açık satış özelliği ile menünüzde olmayan herhangi bir ürünü yaratabilir fiyatını belirleyebilir ve son olarak hangi yazıcıdan çıkmasını istiyorsanız aktif yazıcı listenizden seçim yaparak sipariş alabilirsiniz.

Alınan siparişlerin yazı çıktılarının zaman belirleyerek yazdırılmasını

Masa açılarak çalışan işletmerde en çok istenilen özelliklerden birisi sipariş marş özelliğidir.Manuel yapabildiğiniz gibi isterseniz her alınan ürün siparişlerinize zaman seçimi koyarak kaç dakika dan sonra yazdırılması gerektiğini belirlersiniz.Vakti geldiği zaman ürünler otomatik olarak ayarlı oldukları yazıcıdan hazırlanmak üzere yazdırılırlar.